Hızlı Üye Ol!

18 Yaşından büyüğüm, kullanıcı sözleşmesini ve gizlilik sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.

CanliAlem Görüntülü Arkadaşlık Sitesi Nedir?

canlialem.org olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için Türkiye'nin yeni nesil görüntülü arkadaşlık sistemini geliştirdik. Sistemimizi hazırlarken özellikle tüm kullanıcıların rahatlıkla gezinebilecekleri her yönü ile tamamen kolay ve açıklayıcı bilgiler vererek kullanıcıyı yanıltmaktan kaçınan bir sistem anlayışı ile Türkiye'ye yeni canlı görüntülü sohbet platformu anlayışı getirdik. Sistemimizde, Flash Media altyapısı ve Live Streaming özelliği ile kullanıcılarla birebir sesli ve görüntülü sohbet etme imkanına sahipsiniz. Sesli ve görüntülü sohbetin yanı sıra diğer kullanıcılara çiçek gönderebilirsiniz. Genel görüntülü sohbet odalarında sohbet etmek için yalnızca Ücretsiz Üye olmanız yeterlidir. Genel kameralı sohbet odalarında kameralı üyelerle daha uzun süre görüşmek ve diğer özel avantajlardan faydalanabilmek için Gold Üye olabilir, dilerseniz kameralı üyelerle özel odada birebir canlı görüntülü özel sohbet etmek için dilediğiniz kadar dakika satın alabilir ve satın aldığınız dakika kadar görüşebilirsiniz. canlialem.org üyelerine 7/24 kesintisiz ve ücretsiz "online destek" vermektedir. canlialem.org iyi sohbetler diler.

Sıkça Sorulan Sorular

SOHBET SAYFASI NEDEN AÇILMIYOR ?

Chat Sayfamız Flash Yazılım içermektedir, Eğer Sohbet Sayfasını Göremiyorsanız "Adobe Flash Player" Yüklemeniz Gerekir. Adobe Flash Playerı http://get.adobe.com/tr/flashplayer/ Bu Sayfadan Temin Edebilirsiniz.

ÜYELİK ÜCRETLİ Mİ ?

Hayır Üyelik Tamamen Ücretsizdir.

NASIL ÜYE OLABİLİRİM ?

Üye Değilseniz üst Menüden 'Üye Ol' Buttonuna Tıklayarak 'Üyelik Formu' Na Ulaşabilirsiniz. Form üzerindeki Bilgileri Eksiksiz Olarak Girdikten Sonra, 'Kayıt Ol' Butonuna Tıkladığınızda üyelik Işleminiz Tamamlanmış Olacak

NASIL SÜRE ALABİLİRİM ?

canlialem.org Kameralı Sohbet Odalarında, özel Sohbet Odasında Birebir Canlı Kameralı özel Sohbet Edebilmek Için Süre Satın Almanız Gerekmektedir. Satın Aldığınız Süre Kadar özel Odada Birebir Kameralı Sohbet Edebilirsiniz. Üye Girişi Yaptıktan Sonra 'Süre Al' Buttonuna Basarak Size En Uygun ödeme Seçeneği Ile ödeme Yapıp Süre Satın Alabilirsiniz. Süre Satın Alırken Yaşadığınız Herhangi Bir Sorununuz Yada Sorularınız Için 'Canlı Destek' Buttonuna Basarak Operatörlerimizden 7/24 Yardım Alabilirsiniz.

ÖZEL ODA NEDİR ?

Özel Oda Sadece Süresi Olan Kullanıcılara Açık Bir Odadır. Özel Odada Kameralı üyelerimizle Birebir Sesli Ve Görüntülü Sohbet Edebilirsiniz. Özel Odaya Girebilmeniz Için Süre Almanız Yeterlidir.

ÖZEL ODAYA NASIL GEÇERİM ?

Özel Odaya Girebilmek Için öncelikle Süre Satın Almalısınız. Süre Satın Aldıktan Sonra 'ÖZEL ODAYA DAVET ET' Butonuna Bastığınızda Otomatik Olarak Kameralı üye Ile özel Odaya Gireceksiniz. 'ÖZEL ODAYA DAVET ET' Buttonu Sadece Süresi Olan Kullanıcılarımızda çıkmaktadır.

GOLD ÜYELİK NEDİR ?

-Gold Üyelik; canlialem.org Sitesinde Bulunan özel Imkanlardan Yararlanmanızı Sağlayacak üyelik şeklidir. Gold Üyelik Olduğunuzda Sınırsız Genel Odalara Girme, Sınırsız Yazışma Gibi Imkanlardan Yararlanabilirsiniz. Ayrıca Gold üyeler özel Oda Süresi Satın Alarak özel Odalara Girebilir. Gold üyelerin Sohbet Ederken Kullanıcı Adları Ve Yazı Renkleri Diğer üyelere Göre Daha Farklıdır Böylelikle Diğer üyelere Göre Daha çok Fark Edilir.

GOLD ÜYE OLMADAN ÖZEL ODAYA GEÇEBİLİR MİYİM ?

Evet, Gold üye Olmadan özel Odaya Geçebilirsiniz, Süreniz Boyunca özel Odada Kalabilirsiniz, Gold üyelik; Diğer Site Içi Etkinliklerin Yanı Sıra Sınırsız Olarak Genel Odada Kalmanızı Ve Sınırsız Yazmanızı Sağlar.

GOLD ÜYE OLDUKTAN SONRA "SINIRSIZ" BİR ŞEKİLDE ÖZEL ODAYA GEÇEBİLİR MİYİM ?

Hayır, Gold üyeliğiniz Ile canlialem.org'un Sadece özel Hizmetlerinden Yararlanabilirsiniz.

GENEL ODA DA YAZI YAZAMIYORUM ?

Genel Odada Sınırsız Yazı Yazabilmeniz Için 'Süre Satın Almanız' Yada 'Gold Üye' Olmanız Gerekir.

SÜREMİ NASIL KULLANABİLİRİM ?

Sürelerinizi Online Olan Tüm Kameralı üyelerde Kullanabilirsiniz, Her Kullanıcıyla Girdiğiniz 'Özel Oda Da' Süreniz Saymaya Başlar, Ve Cıktığınızda Kalan Süreniz Hesabınızda Bakiye Olarak Kalır. Daha Sonra Başka Bir Kullanıcıya Girebilirsiniz. Yapmış Olduğunuz Özel Oda Sohbet Geçmişinizi 'Hesap Dökümü' Sayfasında Bulabilirsiniz. Yüklediğiniz Sürenizi Istediğiniz Zaman Harcayabilirsiniz Herhangi Bir 'Limit Yada Kısıtlama Yoktur.'

SÜRE SATIN ALDIM AMA HESABIMDA GÖRÜNMÜYOR NEDEN ?

Havale / Eft Ile ödemenizi Yaptıktan Sonra 'Canlı Destek' Birimimize ödeme Bildirimi Yaptığınızdan Emin Olunuz. Satın Aldığınız Süre Ancak Bu Bildirimin Ardından Müşteri Hizmetleri Tarafından Onaylandıktan Sonra Hesabınıza Yüklenmektedir. Ödeme Bildiriminize Rağmen Süreleriniz Hala Hesabınıza Yüklenmemişse ödemenizle Ilgili Bir Problem Yaşanıyor Olabilir. Lütfen Bu Durumda 'Canlı Destek' Birimimizle Iletişime Geçiniz.

HANGİ DURUMLARDA YASAKLANIRIM ?

Sitemizde Uygunsuz Davranış Sergileyen, Argo/küfür Kullanan Ve Etik Dışına çıkan Herkes Yasaklanmaktadır. Ayrıca Unutmayın, Sitede Telefon Numarası, Msn Adresi Gibi Iletişim Bilgisi Ve Kişisel Bilgilerinizi Vermek, Farklı Site Reklamlarını Yapmak Yasaktır.

IP ADRESİM YASAKLANMIŞ SİTEYE NE ZAMAN GİREBİLİRİM ?

Yasaklanmanız En Geç 24 Saat Sonra Kaldırılacaktır. Aynı Nedenlerden Dolayı Sürekli Tekrar Eden Yasaklanmalar Karşısında Site Yöneticileri üyeliğinizin Tamamen Iptal Edilmesine Karar Verebilirler.
Ödeme Bildiriminiz Hazırlanıyor... Ödeme Bildiriminizin Sonucuna Ulaşmak İçin Tıklayın
Sitemizde Bakım Çalışması Var
Lütfen Biraz Sonra Tekrar Deneyin